Andrzej Niezgoda-Fotograf Lublin

„Fotografia to sposób odczuwania, dotykania, kochania. Pamięta małe rzeczy, długo po tym, jak wszystko zapomniałeś” – Aaron Siskind

 

Mam na imię Andrzej. Zanim zająłem się robieniem zdjęć na poważnie, moją pasją było rysowanie i malowanie. Jednak to fotografia pociągała mnie najbardziej. Od dzieciństwa moim marzeniem było posiadanie profesjonalnego aparatu. Pierwsze zarobione pieniądze przeznaczyłem na zakup sprzętu i tak zacząłem spełniać swoje marzenia.

Zawsze szukam wspólnego języka z fotografowaną osobą, a sesję traktuję jako opis wyjątkowej historii, jednocześnie zachowując pełną czujność i dbałość o szczegóły techniczne. Podczas sesji to Ty jesteś na pierwszym miejscu, to dla Ciebie tworzę atmosferę intymności i dbam, abyś czuł się swobodnie.

Specjalizuję się w fotografii ślubnej, w którą "wkręcił" mnie w 2002 roku kolega działający na rynku jako filmowiec. Każda uroczystość to zupełnie inne doświadczenie, wymagające ode mnie indywidualnego podejścia i dostosowania się do określonej sytuacji.

Jestem pozytywnie nastawiony do ludzi i czerpię energię przebywając wśród nich, a nie da się zaprzeczyć, że to właśnie ślub jest najbardziej radosną chwilą, którą da się uwiecznić na fotografii.

Oprócz zdjęć ślubnych, w wolnej chwili fotografuję krajobrazy i architekturę w technice podczerwieni.
Jestem również otwarty na sesje rodzinne i indywidualne.

Będę zaszczycony, jeśli to mnie powierzysz uwiecznienie najważniejszego dnia w Twoim życiu.


Do zobaczenia!

KONTAKT